flagДом
ornament-full-title

Лотки для SIM-карт та карт пам'яті для смартфонів Samsung. Як обрати?

ornament-full-title

Деякі моделі смартфонів оснащені комбінованими слотами, куди можна встановити або дві SIM-картки, або SIM-картку та картку пам'яті microSD. Політика виробників зрозуміла — їм хочеться заявити, що їхні смартфони двосимічні, а їхню пам'ять можна розширити, хоча насправді це не зовсім так. Можливо, таким чином вони підштовхують споживачів до купівлі дорожчих моделей з більшим обсягом пам'яті, які зазвичай коштують дорожче.На щастя, майже для будь-яких смартфонів із гібридним слотом можна спорудити здвоєну карту, зібрану із SIM та microSD. Апаратних та програмних обмежень зазвичай немає, і такий «франкенштейн» чудово виконує обидві функції: забезпечує зв'язок у мережі другого оператора та збільшує внутрішню пам'ять пристрою. Лотки для SIM-карт та карт пам'яті для смартфонів Samsung ви можете замовити тут https://vibroplus.com.ua/lotki-dlya-sim-kart-i-kart-pamyati-dlya-smartfonov-samsung/.Лотки для SIM-карт та карт пам'яті для смартфонів Samsung. Як обрати?


Інструкція зі збирання здвоєної картиВизначте правильне положення SIM-картки в лотку. Вставте її і обведіть контур, яким надалі її потрібно буде обрізати.Відокремте чіп від пластикової основи. Це можна зробити за допомогою ножа, леза або скальпеля, попередньо розігрівши карту протягом хвилини за температури не більше 200 градусів. Інший варіант - скористатися дихлоретан, ацетоном або іншим розчинником.Позбавтеся залишків пластику та клею на чіпі за допомогою розчинника. Будьте обережні, пошкоджувати контакти не можна.Обріжте контактний майданчик за зробленою раніше розміткою. З кожного боку доведеться зрізати по 1-2 мм.Помістіть картку microSD у слот та позначте на ній, де мають розміститися контакти SIM-картки. Знежиріть картку microSD та контактний майданчик SIM-картки спиртом або спеціальним знежирювачем та з'єднайте їх клеєм на основі ціанокрилату (суперклеєм). Прибрати надлишки клею за потреби можна за допомогою ацетону або засобу для зняття лаку для нігтів.Контакти картки пам'яті та SIM повинні розміщуватись на одному рівні. Крім того, потрібно виключити будь-які зазори та виступи, інакше ви ризикуєте зламати цей виріб прямо в лотку.

Вставте зібрану картку в слот разом із першою SIM-карткою та увімкніть смартфон. Якщо все зроблено правильно, здвоєна картка дозволить визначитись і другий SIM, і microSD. Намагайтеся не витягувати лоток або робити це якнайрідше, оскільки надійністю зібрана конструкція не відрізняється і може пошкодити смартфон.Існує безпечніший і менш трудомісткий спосіб зробити те саме — за допомогою спеціального адаптера, який продається на AliExpress і подібних сайтах і коштує близько одного долара. Один його кінець поміщається в гібридний лоток поверх картки пам'яті, а в інший вставляється SIM-картка. Шлейф і роз'єм для SIM-карти можна заховати під чохлом смартфона або що виглядає менш естетично прикріпити скотчем до корпусу. Цей адаптер зводить до мінімуму ризик пошкодити SIM-картку, картку пам'яті та сам смартфон.

flagОцени статью!
  • 0
Комментариев пока еще нет

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
ОПРОС
Сколько времени в день Вы уделяете своей внешности?