flagБеременность
ornament-full-title

Програма «Допоміжне материнство»

ornament-full-title

За даними ВООЗ, понад 5% жінок Землі страждають від безпліддя, зумовленого анатомічними, імунологічними, ендокринними чи генетичними причинами. І незважаючи на величезну кількість експериментальних методик лікування, більшість пар, які замислюються про народження дитини, вдаються до сурогатного материнства – однієї з найефективніших допоміжних репродуктивних технологій.Програма «Допоміжне материнство»


Суть процедури полягає в імплантації яйцеклітини безплідної жінки, заплідненої сперматозоїдами чоловіка, в тіло молодої здорової жінки репродуктивного (25-30 років) віку для подальшого виношування, народження та передачі дитини біологічним батькам. Але перш ніж зважитися на подібний крок, майбутні батьки можуть зіткнутися із низкою питань. Що може успадкувати дитину від сурогатної матері? Чи впливає фізичний та психологічний стан жінки на здоров'я малюка? У чому основні відмінності між сурогатною та біологічною мамою? Спробуємо розібратися із цим разом! Радимо вам дізнатися про програму «Допоміжне материнство» вот тут https://www.ivf.com.ua/ua/infertility_treatment/reproductive-technologies/surrogacy/.Що сурогатна мати може передати дитині?Всупереч поширеній помилці про те, що сурогатна мати передає свої гени дитині, на практиці штучно запліднена яйцеклітина міститиме ДНК біологічних батьків, зразки яких були поміщені в тіло жінки. Іншими словами дитина, виношена сторонньою жінкою, не отримає ні її гени, ні схожості із сурогатною матір'ю.

Саме тому синдроми Дауна, Едвардса, Патау та інші генетичні патології передаються плоду під час ЕКЗ поза організмом сурогатної мами. Проте жінка, яка бере участь у програмі, проходить через усі випробування, уготовані вагітністю: токсикози, зміни гормонального тла, різкі перепади настрою, зміни смаків у їжі тощо.Враховуючи минуле сурматері (залежності, шкідливі звички тощо), а також психологічні навантаження через необхідність розставання з дитиною, у процесі формування плоду можуть статися незворотні збої, що впливають на здоров'я майбутнього малюка. Саме тому жінка потребує постійної підтримки та дотримання ряду умов, що стосуються раціону харчування, фізичних навантажень, здачі аналізів тощо.

flagОцени статью!
  • 0
Комментариев пока еще нет

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
ОПРОС
Сколько времени в день Вы уделяете своей внешности?