flagИнтерьер
ornament-full-title

Штори, гардини та їх асортимент у Львові

ornament-full-title

Відмітна характеристика рулонної штори системи «Уні» Рулонні штори з системою «Уні» представлені роликовими шторами в касеті, яка має бічні напрямні. Даний вид штор застосуємо як для пластикових, так і для дерев'яних євровікон. З ряду найголовніших переваг даного товару можна виділити елегантну касету, у якій є механізм самофіксаціі, саме завдяки його роботі можна легко регулювати рівень тканини штори. Якщо вам потрібні штори для кухні, то ви можете звертатися в салон штор https://jakkard.com.ua/category/curtains/.

Система «Уні» дає можливість кріпити штору до скляному отвору, до штапики. Саме слово «уні» означає, що система має направляючий елемент в касеті. Його робота дозволяє без проблем регулювати положення рулонної штори.Отже, штору «Уні» можна встановлювати на будь-якому вигляді ПВХ вікна. Якщо, наприклад, встановлене вікно має вузький штапик і велику товщину склопакета, то рухати нижню планку між направляючою і склом буде досить важко. Тому рулонний штора встановлюється за допомогою ключового, форма якої не плоска (це в подальшому процесі експлуатації викличе незручності), а П-образна. Слід зазначити, що подібний вид форми напрямної використовують для установки на вікнах, що відрізняються нестандартною формою штапика.Застосування касетних рулонних шторЗастосування касетних рулонних штор ділиться на два види: установка з П-образної направляючої і кріплення за допомогою плоскої напрямної. Особливостями цих видів робіт є наступне. Якщо ширина штапика 12 мм і менше, то застосовується система з плоскою направляючої, якщо товщина перевищила зазначену цифру - П-образна напрямна. Причому основна відмінність між цими видами - це те, що П-образні напрямні не вимагають свердління при монтажі, досить використовувати двосторонній скотч.

Рулонні шториРулонні штори з «Уні» системою бувають двох видів: «Уні 1» і «Уні 2». Конструкція штор з першої серії вважається оптимально пристосованої для застосування на вікнах з профілем ПВХ. Якщо порівнювати штори даного типу з їх аналогами, то тут присутні деякі серйозні відмінності: конструкція «Уні 1» має більш округлу форму, заглушки і напрямні також відрізняються формою, є додатковий профіль (саме він дозволяє кріпити систему двостороннім скотчем), більш широка кольорова гамма . Система «Уні 2» ставиться на вікнах з глибиною штапика максимум 6 мм. Вона відрізняється напрямними П-подібної форми, що утримує рулонну штору паралельно склу.Фахівці і виробники виділяють такі переваги системи «Уні»: монтаж, що виключає свердління рами, компактний механізм кріплення, бічні напрямні, що дозволяють функціонувати штори під нахилом, наявність в системі стопора, що не дозволяє шторі довільно опускатися під дією своєї ваги.

flagОцени статью!
  • 0
Комментариев пока еще нет

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
ОПРОС
Сколько времени в день Вы уделяете своей внешности?