flagМакияж
ornament-full-title

Плюси перманентного макіяжу. Популярная послуга в Києві

ornament-full-title

Перманентний макіяж губ, брів і повік - це метод корекції кольору форми, при якому в верхні шари дерми вводиться барвник.Мета процедури – скоригувати форму, зробити її естетичною, але не обов'язково природною. За допомогою перманентного макіяжу можна повністю змінити параметри обличчя. Записатись на перманентний макіяж в Києві ви можете тут Woow-permanent.Перманентний макіяж брів дозволяє вільно змінювати їхній зовнішній вигляд. Робота над віками дає можливість скоригувати розріз очей, зробити погляд виразнішим. Перманентний макіяж губ усуває асиметрію, робить колір більш насиченим. Процедура дозволяє приховати шрами, післяопераційні рубці, уроджені дефекти.Плюси перманентного макіяжу. Популярная послуга в Києві


Відмінність від татуажуЦіна на перманентний макіяж та татуаж відрізняється, тому що це різні процедури. Для першого використовується пігмент на гліцериновій основі, для татуажу - спиртовий. При перманенті барвник вводиться на глибину до 08 мм, при татуажі - близько 15 мм. Колір татуажу яскравіший, пігменти для перманента більш природні. Техніка татуажу ближче до техніки татуювання, тому така процедура сильніше ушкоджує шкіру. Перманентний макіяж - найбільш щадний метод. Однак обидві процедури мають одну мету.Плюси перманентного макіяжуГоловний плюс – економія часу. Завдавши перманентного макіяжу брів, ви виключаєте необхідність щоранку по півгодини сидіти перед дзеркалом, а ввечері змивати те, що завдали вранці. Це готовий професійний макіяж, який не кожна дівчина зможе завдати собі сама. Перманентний макіяж губ та брів допомагає зберігати макіяж протягом дня, якщо ваша діяльність пов'язана з фізичною активністю. Наприклад, якщо ви тренер з фітнесу чи плавання.Інша перевага – можливість скоригувати природні лінії. Більшість людей риси обличчя асиметричні і це завжди красиво. Ця процедура вирішує проблему. А ще це можливість перетворитись, кардинально змінивши образ. Також він дає омолоджуючий ефект, повертаючи особі чіткі форми та насичені тони. Наслідки герпесу, інші ушкодження шкірних покривів — це можна усунути чи відкоригувати.

Перманентний макіяж губ виключає необхідність «помаду», коли ви, наприклад, п'єте чай. Це справжній порятунок для жінок із ослабленим зором, які змушені стояти до дзеркала впритул, намагаючись зробити підведення однаково для обох очей. Перманентний макіяж часто виступає єдиним можливим варіантом для алергіків, звичайна косметика яким не підходить. Пігмент нешкідливий і зазвичай не викликає алергічної реакції.Період «дії» такого макіяжу варіативний. Він багато в чому визначається індивідуальними особливостями шкіри. Пігмент може триматися від кількох місяців до півроку та довше. Ціна перманентного макіяжу також найчастіше впливає на це, тому що дешеві пігменти та неякісне нанесення (мала глибина) просто не дозволяють йому триматися довго.

flagОцени статью!
  • 0
Комментариев пока еще нет

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
ОПРОС
Сколько времени в день Вы уделяете своей внешности?