flagФигура
ornament-full-title

Термобілизна для жінок — невід'ємний елемент гардеробу сучасної жінки

ornament-full-title

Термобілизною прийнято називати спідню білизну, яка призначена для збереження тепла тілу людини в холодних умовах. Воно зазвичай виготовляється з технологічних матеріалів, які можуть забезпечувати теплоізоляцію та вологовідведення при збереженні комфорту та свободи руху. В Україні термобілизна для жінки використовується для різних цілей:


 • для занять спортом;

 • під час подорожей у холодну пору року;

 • активного відпочинку на відкритому повітрі у холодний сезон року.

Жіноча термобілизна — це одяг, що складається з набору базових шарів, що виконують певні функції: • зберігати тепло;

 • видаляти вологу;

 • забезпечувати комфорт у холодну пору року.

Термобілизна може складатися з набору штанів, кофт, футболок та шкарпеток, які можна комбінувати залежно від погоди та рівня активності.Термобілизна для жінок — невід'ємний елемент гардеробу сучасної жінки


З яких матеріалів виготовляється термобілизна для жінок?


Термобілизна зазвичай виготовляється із синтетичних матеріалів, таких як поліестер/нейлон, що характеризуються високими теплоізоляційними властивостями та здатністю відводити вологу від тіла. Термобілизна для жінок особливо важлива, вона допомагає зберегти тепло і не допустити переохолодження.


Жіноча термобілизна може відрізнятися за товщиною, щільністю в'язки та вагою, складатися з кількох шарів. Тонкі шари використовуються в теплих умовах, а товстіші призначені для холодної пори року.


У чому полягає особливість термобілизни для жінок?


Існує кілька типів жіночої термобілизни, вони можуть використовуватися в залежності від поставлених завдань та умов експлуатації, характеризуються кількістю та якістю шарів.


Базовий шар (base layer)


Так називається перший шар термобілизни, що контактує безпосередньо зі шкірою. Він не тільки ефективно відводить вологу від тіла жінки, але й зберігає тепло, необхідне її тілу. Базовий шар жіночої термобілизни може виготовлятися з різних матеріалів — від синтетичних (типу поліестеру) до натуральних (вовна/бавовна).


Проміжний шар (mid-layer)


Другий шар термобілизни називають проміжним, він призначений для додаткового утеплення та збереження тепла. Проміжний шар може складатися з таких матеріалів, як фліс/поларфліс, може використовуватися термоактивний матеріал.


Верхній шар (outer layer)


це зовнішній шар термобілизни, який захищає від вітру, дощу та снігу. Він також може бути водонепроникним та дихаючим, щоб зберігати комфортну температуру тіла у різних погодних умовах.


Існує ще один тип термобілизни для жінок — це спеціальна термобілизна, призначена для експлуатації в певних умовах. Так, наприклад, спеціальна жіноча термобілизна може бути призначена для занять спортом на відкритому повітрі, а також водними видами спорту, для подорожей у країни з холодним кліматом.


Крім того, залежно від технології виготовлення термобілизни, розрізняють різні її види:


 • термобілизна з використанням технології термозв'язування (Thermal Bonding), де різні шари матеріалу склеюються разом за відсутності будь-яких швів;

 • термобілизна з використанням технології плетіння (Knit), де сплетення матеріалів утворює трикотажну тканину;

 • термобілизна з використанням технології в'язання (Weave), де матеріали переплітаються, утворюючи тканину із щільною структурою.


У чому існують переваги використання жіночої термобілизни?


Ключова функція термобілизни — утримання тепла, що забезпечує переваги його експлуатації. Переваги жіночої термобілизни обумовлені наявністю унікальних властивостей, якими вироби наділяються у процесі їх виробництва:


 • терморегуляція — допомагає підтримувати оптимальну температуру тіла;

 • вентиляція та відведення вологи — забезпечують сухість та комфорт протягом тривалих та важких тренувань;

 • відсутність грубих швів.

Жіноча термобілизна може використовуватися в багатьох ситуаціях, включаючи спортивні заходи, кемпінг, походи, риболовлю та полювання. Воно також може бути корисним тим, хто працює на вулиці або проводить багато часу на відкритому повітрі в холодну пору року.Що важливо враховувати при виборі термобілизни для жінок?Вибір жіночої термобілизни, ціна якої доступна сьогодні будь-якій жінці, слід робити з огляду на такі критерії рівень активності; • погодні умови;

 • товщина та вага матеріалу;

 • наявність додаткових функцій (захист від вітру та води).

Якісна термобілизна забезпечить максимальний комфорт жіночому тілу та ефективний захист у холодних умовах. Купити в Києві жіночу термобілизну як складову гардеробу сучасної жінки, яка веде активне життя, ви можете в інтернет-магазині Terra Incognita. Ми гарантуємо швидке оформлення заявки та відправлення замовлення у найкоротші терміни до будь-якого населеного пункту України.

flagОцени статью!
 • 0
Комментариев пока еще нет

Добавить комментарий!

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
ОПРОС
Сколько времени в день Вы уделяете своей внешности?